>

تبلیغات

استاندار آذربایجان غربی: راه شهدای انقلاب اسلامی ادامه دارد

به گزارش ایرنا، قربانعلی سعادت روز سه شنبه در دیدار با خانواده برادران شهید 'رسول 'و 'جعفر عمری' و جانباز این خانواده ' کریم عمری' در مهاباد، اظهار کرد: جوانان این مرز و بوم در صورت نیاز باز هم جان خود را در دفاع از کشور و کیان نظام نثار می کنند.
وی بیان کرد: دشمنان اسلامی با نظام جمهوری اسلامی مخالف هستند و در طول عمر انقلاب همه توطئه ها و ترفندها را برای از پای در آوردن این حکومت به کار بسته اند.
به گفته وی دین اسلام، رهبری و مردم ارکان اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند و مخالفان انقلاب هر کاری را برای از هم گسستن این ارکان انجام دادند اما موفق نشدند.
وی با اشاره به اینکه داعش از انسانیت و اسلامیت به دور است، افزود: دشمنان در زمان حاضر اسلام جعلی به نام داعش را در منطقه تبلیغ می کنند، مردم بی گناه را اعم از شیعه، سنی و مسیحی را به خاک و خون می کشند و به دنبال ایجاد تفرقه میان مردم با حکومت اسلامی هستند.
استاندار آذربایجان غربی گفت: مردم به حکومت اسلامی اعتقاد و اعتماد قلبی دارند و بر این اساس توطئه ایجاد تفرقه دشمنان از اساس ناکام می ماند.
قربانعلی سعادت اظهار کرد: حکومت اسلامی در جنوب آذربایجان غربی و مناطق کردنشین از جایگاه ویژه ای برخوردار است و خانواده های ایثارگران و شهدا، همچنان ادامه دهنده راه شهدا هستند.
وی همچنین یادآور شد: برای ادای دین خود به انقلاب باید دستاوردهای اعتقادی و اخلاقی این انقلاب را که بر گرفته از اسلام ناب محمدی (ص) است به آیندگان انتقال دهیم.
استاندار آذربایجان غربی در سفر به شهرستان مهاباد، عصر امروز/ سه شنبه/ با خانواده 2 شهید دوران دفاع مقدس برادران شهید ' رسول و جعفر عمری' و جانباز این خانواده ' کریم عمری' دیدار و با آنان گفتگو کرد.
در این دیدار مدیران کل دفتر امور شهری و روستایی استانداری آذربایجان غربی، فرماندار و امام جمعه مهاباد نیز حضور داشتند.
به گزارش ایرنا، استاندار آذربایجان غربی امروز/سه شنبه/ به منظور بازدید از طرح های عمرانی در دست اجرا و نشست با فعالان، سیاسی، مدنی، اقتصادی و سازمان های مردم نهاد به شهرستان مهاباد سفر کرده بود.
3093 ** انتشار دهنده: پیمان پاکزاد

انتهای پیام /*

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب سیتی 98 پلی