>

تبلیغات

چهارمین جشنواره زمستانی سرعین اول بهمن ماه برگزار می شود

به گزارش ایرنا، عاطف ناصری سه شنبه شب در آیین رونمایی پوستر چهارمین جشنواره زمستانی سرعین افزود: این جشنواره هرسال برگزار می شود که امسال هم شاهد برگزاری چهارمین جشنواره در این شهر خواهیم بود .
وی اضافه کرد: این جشنواره ها علاوه بر اینکه رونق گردشگری وخروج سرعین از فصلی بودن گردشگری را بدنبال خواهد داشت، نشاط اجتماعی و در نتیجه همدلی مردم را نیز در پی دارد.
فرماندار سرعین افزود:یکی ار مهمترین هدف ما از برگزاری این جشنواره نشاط اجتماعی و شناساندن استعداد وظرفیت های گردشگری شهر سرعین است .
وی بابیان اینکه سرمایه گذاری گردشگری در سال های اخیر درسرعین رونق بیشتری داشته است، بیان کرد: در دولت تدبیر وامید شاهد رونق وتوسعه سرمایه گذاری در این حوزه هستیم و یکی از رویکرد های دولت نیز حمایت از سرمایه گذاران می باشد.
در این جلسه که مدیران ادارات شهرستان سرعین ، جامعه هتل داران ومدیران آابهای گرم معدنی حضور داشتند از پوستر چهارمین جشنواره گردشگری سرعین رونمایی شد.
سرعین در 27 کیلومتری جنوب غرب اردبیل واقع می باشد. این شهرستان مهمترین منطقه گردشگری استان محسوب می شود و به واسطه داشتن آب های گرم معدنی متعدد به شهر چشمه های بهشتی مشهور است.
خبرنگار:یعقوب شاددل** انتشار دهنده : سیفعلی موسی زاده
/6016 /7110

انتهای پیام /*

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب سیتی 98 پلی