>

تبلیغات

مسابقه عید تا عید در رادیو تهران/ پخش نمایش چون پرده برافتد

به گزارش روز سه شنبه گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی رادیو تهران سیدامیر بنی هاشمی تهیه کننده این برنامه گفت: اعیاد قربان و غدیر از بزرگ ترین و شادترین اعیاد شیعیان هستند و رادیو نقش مهمی در تبیین و یادآوری این ایام دارد.به همین مناسبت مسابقه عید تا عید تهیه شده و هر روز از 18 تا 19:30 لحظات شادی را برای مخاطبان به ارمغان می آورد.
وی افزود: مهم ترین بخش این برنامه اجرای مسابقه است، علاقمندان می توانند از طریق شماره پیامکی برنامه 3000094 در مسابقه عید تا عید رادیو تهران شرکت کنند.
به گفته بنی هاشمی طراحی سوالات برنامه براساس این اعیاد فرخنده و هفته ولایت است.
وی با اشاره به موضوع های این برنامه افزود: این ویژه برنامه با موضوع های روزانه روی آنتن می رود؛ قربانی (میعادگاه ابراهیم) اولین موضوعی است که دوشنبه (21 شهریور) همزمان با عید قربان به آن پرداخته شد. احرام (مهیای حرم)، طواف (بر گرد دوست)، سعی (تلاش بر درگاه دوست)، تقصیر (کوتاهی ) و ...از دیگر عناوین مسابقات است.
در این برنامه ضمن ایجاد فضای مفرح ویژه این روزها، تلاش شده برای اهمیت دهه امامت و ولایت (از عید قربان تا عید غدیر) در جامعه نهادینه و برای تبیین و ترویج استمرار رسالت با امامت و ولایت و سبک زندگی ایرانی و اسلامی گامی برداشته شود.

***پخش سریال طنز «چون پرده برافتد» از رادیو نمایش
این نمایش درباره، مرد جوانی ساکن تهران است که به تازگی در دانشکده حقوق شهر قم قبول شده و.... تعدادی از بازیگران اداره کل هنرهای نمایشی رادیو در این نمایش بازی می کنند.
چون پرده برافتد به کارگردانی ندا هنگامی از بیست و چهارم شهریور، ساعت 9:45 دقیقه از رادیو نمایش پخش می شود.

***نقش تحصیلات عالیه در بیکار ماندن جوان ها
رادیو اقتصاد در برنامه روز از نو چهارشنبه 24 شهریور، به بررسی نقش تحصیلات عالیه در بیکاری جوان ها می پردازد.
برنامه روز از نو به تهیه کنندگی مهدی شیار شنبه تا پنج شنبه ساعت 6:30 به مدت 85 دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می شود.
رادیو اقتصاد در برنامه «ایستگاه نود و هشت» چهارشنبه، به موضوع استفاده از موبایل در هنگام کار کردن خواهد پرداخت. این برنامه کاری از گروه اقتصاد و جامعه، شنبه تا پنج شنبه ساعت 09:00 به مدت 55 دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می شود.
رادیو اقتصاد در برنامه «کالای ایرانی» چهارشنبه 24 شهریور، به سراغ تولید لاستیک خودروی ایرانی خواهد رفت. این برنامه شنبه تا پنج شنبه ساعت 10:00 به مدت 55 دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می شود.
رادیو اقتصاد در برنامه «خوشه چین»، به موضوع چگونگی مقابله با خشکی و کم آبی در انگورستان می پردازد. این برنامه دوشنبه و چهارشنبه ساعت 12:00 به مدت 30 دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می شود.
رادیو اقتصاد در برنامه «راه ابریشم»، نقش اتاق های بازرگانی در کنترل واردات را بررسی می کند. این برنامه شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ساعت 14:05 به مدت 55 دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می شود.
رادیو اقتصاد در برنامه «چالش» چهارشنبه، پرونده دلایل خروج پتروشیمی از بورس را باز خواهد کرد. این برنامه به تهیه کنندگی نازنین کتابچی شنبه تا پنج شنبه ساعت 15:00 به مدت 85 دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می شود.
این رادیو در برنامه «گنج و رنج» چهارشنبه، به بررسی تعاونی صیادی در صنایع کوچک در استان هرمزگان خواهد پرداخت. این برنامه کاری از گروه صنعت و بازرگانی به تهیه کنندگی مطهره مهرابی شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ساعت 16:25 به مدت 30 دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می شود.
رادیو اقتصاد در برنامه «نود و هشتی ها»، به موضوع میزان تاثیر تسهیلات خرید مسکن در ایجاد تحرک معاملاتی و ساختمانی می پردازد. این برنامه کاری از گروه اقتصاد و جامعه به تهیه کنندگی غلامرضا عزتی شنبه تا پنج شنبه ساعت 17:00 به مدت 85 دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می شود.
رادیو اقتصاد در برنامه «اقتصاد حوالی فرهنگ»، رابطه صنعت چاپ با سایر بخش های تولیدی را بررسی خواهد کرد. این برنامه کاری از گروه اقتصاد و جامعه به تهیه کنندگی فرزانه صادقیان از شنبه تا پنج شنبه ساعت 22:00 به مدت 55 دقیقه از رادیو اقتصاد پخش می شود.
فراهنگ**9157**1823

انتهای پیام /*

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب سیتی 98 پلی