>

تبلیغات

قاضی‌ پور: دولت قانون حجاب را اجرا نمی‌کند/ رحیم پور ازغدی: اسلام در مورد مدل حجاب دستور خاصی نداده + فیلم

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه دولت قانون عفاف و حجاب را اجرا نمی‌کند در حالیکه رئیس جمهور و وزیر کشور موظف به اجرای مصوبات مجلس هستند.

قاضی‌ پور: دولت قانون حجاب را اجرا نمی‌کند

نادر قاضی‌پور با اشاره به اهمیت اجرای قانون عفاف و حجاب در جامعه اظهار داشت: بی‌شک حجاب تنها برای بانوان نیست بلکه شامل مردان نیز می‌شود، به ویژه حجاب چشم مردان از همه واجب‌تر است.نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قانون عفاف و حجاب در مجلس شورای اسلامی وضع شده است گفت: هم‌اکنون با کمبود قانون مواجه نبوده بلکه با اجرایی نکردن قانون مواجه هستیم و در این باره، رئیس جمهور و وزیر کشور موظف به اجرای مصوبات هستند.

وی تصریح کرد: علاوه بر آن نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران نیز موظف به اجرای قانون است اما متاسفانه مسئولان استانی و شهرستانی و برخی شرکت‌های خصوصی توجهی به مسئله حجاب ندارند.

قاضی‌پور افزود: متاسفانه سهل‌انگاری برخی مسئولان ارشد سبب شده که روند بدحجابی و بعضا بی‌حجابی در کشور ادامه یابد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: علاوه بر آن زنان بی‌حجاب در داخل خودروها مشکلات عدیده‌ای را در جامعه به وجود می‌آورند که پلیس راهنمایی و رانندگی مقصر اصلی است چون با آنان برخورد نمی‌کند.به گفته قاضی‌پور، با توجه به اینکه رئیس جمهور قانون‌گذار نبوده و مجری قانون است باید در زمینه عفاف و حجاب جدی‌تر وارد شود.

.................................................................................................................................

رحیم پور ازغدی: اسلام در مورد مدل حجاب هیچ دستور خاصی ندارد!

منبع: خبرگزاری تسنیم

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب سیتی 98 پلی