>

تبلیغات

اتمام عملیات بهسازی کمربندی امام علی(ع) در قم

سرپرست مدیریت راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان قم گفت: پروژه بهسازی کمربندی امام علی(ع) به طول پنج کیلومتر و عرض 11.5 متر به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایسنا، داود طلوعی با بیان این‌که این طرح در راستای افزایش ضریب ایمنی و  تسهیل ترافیک کمربندی امام علی(ع) بهسازی این محور اجرا شد، در خصوص هزینه اجرایی این پروژه افزود: با توجه به این‌که پروژه مذکور در قالب طرح‌های عمرانی بهسازی بین عوارضی‌های تهران و کاشان و قطعه پایانی آزادراه قم-تهران، کمربندی قم- اراک و اصلاح رمپ و لوپ‌های میدان 72 تن اجرا شده است، جمعا هزینه‌ای بالغ بر 30 میلیارد ریال را در پی داشته است.

سرپرست مدیریت راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان قم زمان آغاز این پروژه‌ها را آبان ماه سال گذشته عنوان کرد و افزود: با توجه به پراکندگی محل‌های اجرا، این پروژه‌ها طی مدتی کمتر از 10 ماه اجرا و آماده بهره‌برداری شد.

وی ضمن تشکر از رانندگان که طی اجرا طرح‌های عمرانی جاده‌ای با رعایت جوانب ایمنی عوامل اجرایی را یاری می‌کنند، افزود: اگرچه در پروژه‌های اخیر مبادی ورودی شهر قم با توجه به میزان ترافیک بالا امکان وقوع حوادث جاده‌ای دور از انتظار نبود، اما در سایه همکاری و رعایت قوانین رانندگی توسط رانندگان و نیز عملکرد بهینه سایر  عوامل اجرایی شاهد ترافیکی روان و ایمن بودیم.

*عکس تزیینی است.

انتهای پیام

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب سیتی 98 پلی