>

تبلیغات

شب فرهنگ گروس در انزلی برگزار شد

به گزارش ایرنا اجرای زیبا و بسیار جذاب آرش حسین پناهی، مجری صدا و سیمای مرکز کردستان در کنار صدای سوزناک عادل نادری، خواننده نامدار کردستانی به جذابیت برنامه های شب پنجم افزوده بود.
مجری برنامه با صدا رسای کردی و فارسی و با طنین دلنوازش مهمانان برنامه را بر سر شوق اورده بود و با استفاده از برخی از کلمات کردی در میان اجرای فارسی، به شیرینی و حلاوت برنامه افزوده بود.
اجرای ارش حسین پناهی انجا به اوج رسید که با همنوایی و تکرار برخی از کلمات کردی از سوی جمعیت حاضر در محل برپایی هفته فرهنگی کردستان در انزلی مواجه شد.
عادل نادری هم با صدای سوزناکش جمع حاضر را به وجد اورده بود به طوری که جمعیت سر از پا نمی شناخت و اهنگ های شاد و زیبای وی را همخوانی می کردند.
عادل نادری خواننده گروه موسیقی ئاگرین با سرپرستی حمید حاصلی بود.
برنامه شب پنجم به اینجا ختم نشد، گروه دف نوازی ' دف نوای رحمت' با سرپرستی مسعود مرادی نیز به غنای این شب به یاد ماندنی افزوده بود، مرادی با اجرای چند قطعه زیبای مداحی، حاضران را به وجد اورد.
اجرای نمایش خیابانی توسط گروه هنری سقز، اجرای هه لپه رکی توسط گروه ئاگرین به سرپرستی کردوان بوستان از دیگر برنامه های شب پنجم بود.
یدالله نورانی خواننده گروه موسیقی ابیدر سنندج نیز با اجرای چند قطعه زیبای شاد کردی، لحظات بیاد ماندنی را برای مهمانان و مسافران بندر انزلی رقم زد.
از حاشیه های زیبای این برنامه بازار داغ عکس های یادگاری مردم و مهمانان هفته فرهنگی کردستان با بزرگان موسیقی و هنرمندان استان کردستان بود.
بیش از همه بازار عکس یادگاری با صدیق تعریف و عادل نادری دو تن از خوانندگان نامدار سنندجی گرم بود که با استقبال مهمانان برنامه و همچنین اهالی فرهنگ و هنر کردستان که در این هفته حضور داشتند همراه بود.
ارش حسین پناهی مجری برنامه نیز که با پوشش بسیار زیبای کردی در این مراسم حاضر شده بود یکی دیگر از سوژه های عکاسی جوانان انزلی بود، مهمانان برنامه با او هم سلفی می گرفتند و هم عکس یادگاری.
هفته فرهنگی کردستان در انزلی با هدف احیای فرهنگ اصیل کشور، ارتباط مناسب بین اقوام، ایجاد تعادل میان وجود مشترک اقوام ایرانی و فراهم نمودن فضایی شاد و مفرح برای گردشگران تدارک دیده شده است.
در این هفته با برپایی سیاه چادر و نمایشگاه صنایع دستی و غذاهای محلی، اجرای نمایش های آیینی و سنتی، موسیقی نواحی و فولکلور، نمایش خیابانی، شب شعر و موسیقی به مدت یک هفته از تاریخ 20 لغایت 26 شهریور ماه در فاز تجارت و گردشگری این منطقه در حال اجراست.
1904

انتهای پیام /*

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب سیتی 98 پلی