>

تبلیغات

کارگاه آموزشی «کوسه ماهیان و سپرماهیان خلیج فارس» در قشم برگزار می شود

سید محمدهاشم داخته پنج شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: همایش یاد شده ساعت 9 و 30 دقیقه صبح روز یاد شده در محل پارک زیست فناوری خلیج فارس قشم برگزار می شود.
وی اضافه کرد: دریافت نظر پیشکسوتان و مسئولان در قالب سخنرانی های کلیدی و آشنایی با تنوع زیستی، بوم شناسی و وضعیت حفاظتی کوسه ماهیان و سپرماهیان خلیج فارس توسط ریما ژابادو در یک کارگاه آموزشی و ترجمه همزمان آن برای حاضران بخش های اصلی این گردهمایی آموزشی است.
وی آشنایی با جدیدترین مطالعات انجام شده بر روی کوسه ماهیان و سپرماهیان آب های خلیج فارس توسط محققان ایرانی را از دیگر بخشی های این کارگاه اعلام کرد.
مدیر حفاظت محیط زیست سازمان منطقه آزاد قشم با بیان اینکه به شرکت کنندگان در این کارگاه گواهینامه معتبر ارایه می شود، از تامین وسیله نقلیه برای انتقال شرکت کنندگان از شهر قشم به محل برگزاری کارگاه آموزشی خبر داد.
داخته اضافه کرد: در این ارتباط سه دستگاه مینی بوس راس ساعت های 8:30، 8:45 و 9 صبح دوشنبه دوازدهم مهر از محل قشم، میدان امام قلی خان، رو به روی ساختمان ثبت شرکت ها، علاقه مندان را به محل برگزاری کارگاه انتقال و بعد از ظهر همان روز شرکت کنندگان را برمی گرداند.
وی ادامه داد: علاقه مندان به حضور در این کارگاه آموزشی برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند یک ایمیل خالی به آدرس [email protected] ارسال کنند تا اطلاعات تکمیلی برای آنها ارسال شود.
داخته با اشاره به تحقیقات ریما ژابادو در حوزه کوسه ماهیان، یادآوری کرد: این محقق بین المللی نایب رئیس گروه تخصصی کوسه ماهیان اتحادیه جهانی حفاظت از طبیعت (IUCN) در منطقه اقیانوس هند، مدیر طرح ماهیان غضروفی خلیج فارس (Gulf Elasmo Project) و مولف کتاب «کوسه های دریاهای عربی» است و در سال های گذشته مطالعات وسیعی در زمینه زیست شناسی و حفاظت از کوسه ها و سپرماهیان در منطقه خلیج فارس انجام داده است.
7276/2090/
مرضیه جلال الدینی - سعید زارع کندجانی

انتهای پیام /*

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب سیتی 98 پلی