>

تبلیغات

دربی 83/ برومند: پرسپولیسی‌ها برای خودشان می‌گویند 4 یا 5 گل می‌زنیم

وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه‌بان پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: بهترین مهاجمی که در دربی مقابل او قرار گرفتم علی دایی بود ولی اجازه گل‌زنی به او را ندادم. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از میزان، پرویز برومند در خصوص شرایط دو تیم استقلال و پرسپولیس پیش از دربی روز جمعه اظهار داشت: استقلال شرایط خوبی ندارد ولی پرسپولیس در وضعیت خوبی به سر می‌برد، البته این‌ مسائل هیچ کدام ملاک نتیجه گرفتن در دربی نیست.

وی درمورد وضعیت رحمتی و بیرانوند برای حضور در دربی گفت: رحمتی امسال کمی دچار افت شده است و فکر می‌کنم دلیلش نتایج ضعیف استقلال است که او را از نظر روحی دچار مشکل کرده است. از آن طرف بیرانوند با توجه به اینکه بازی‌هایش را دنبال کرده‌ام عملکرد خوبی داشته است که البته وضعیت دفاعی پرسپولیس هم خوب است و نباید از این موضوع غافل شد.

دورازه‌بان پیشین استقلال درباره اینکه پرسپولیسی‌ها صحبت از پیروزی با اختلاف 4 یا 5 گل می‌کنند عنوان کرد: پرسپولیسی‌ها برای خودشان می‌گویند. ما هم خیلی بازی‌ها از این فکرها می‌کردیم ولی بازی را باختیم.

برومند در پایان درمورد خطرناک‌ترین مهاجمی که در دربی مقابلش قرار گرفته است اظهار داشت: علی دایی خطرناک‌ترین مهاجمی بود که مقابلش بازی کردم ولی اجازه گل‌زنی به او ندادم.

 

2051

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب سیتی 98 پلی