>

تبلیغات

گلایه کریمى از هواداران استقلال

کد خبر: 1358127/4  زمان: 11:27  1395/06/25  بازدید: 6,942
فرشته کریمى بابت مصاحبه روز گذشته خود با ورزش سه به شدت مورد هجمه هواداران استقلال قرار گرفته است.

به گزارش "ورزش سه"، ستاره تیم ملى بانوان که با صداقت خاص خود به سوالات تقریبا فان ما پاسخ داد، بابت این مساله در صفحه اینستاگرامش مورد هجوم هواداران استقلال قرار گرفت.


برخى از هواداران استقلال بدون در نظر گرفتن شرایط این بازیکن و کرى خوانى اش با درج کامنت هایى در صفحه اینستاگرامش باعث شدند تا او گلایه شدیدى بابت این مساله داشته باشد. همانطور که در این مصاحبه نیز عنوان شده بود این گفتگو صرفا فان بود و مسلما نه تیم بانوان شرایط و ضوابط بازى مقابل استقلال را داراست و نه فرشته کریمى قادر به حضور در ترکیب پرسپولیس است و صحبت هاى صورت گرفته تنها کرى خوانى هاى مرسوم در فوتبال است که در همه جاى دنیا هم شاهد آن هستیم و بازى داغ شدن آن مى شود.


از هواداران استقلال هم انتظار مى رفت با درک شرایط این ستاره تیم ملى بانوان با صعه صدر بیشترى مقابل این موضوع قرار مى گرفتند و مسلما در صورتى که آنها نیز با احترام به کرى خوانى مى پرداختند کریمى اینگونه بابت الفاظ به کار رفته آزرده خاطر نمى شد.


در تاریخ دربى هاى دو تیم شکست ها و پیروزى هاى زیادى ثبت شده و همه آنها تنها در تاریخ ثبت شده و پس کاش با این روش زشت و دور از انتظار موجب رقم زدن اتفاقات زشت نشویم.

 

متن کامل مصاحبه فرشته کریمی درباره دربی 83 را اینجا بخوانید]]>

{{Name}} {{Body}}

نگاشته شده در {{CreationDate}}پاسخ پسنديدن [{{PositivePoint}}] مخالفت [{{NegativePoint}}]

{{#Childs}} {{/Childs}}

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب سیتی 98 پلی