>

تبلیغات

خوشحالم پس از 4 سال به حقم رسیدم/ وزارت ورزش پاداش طلایی‌های ریو را به من هم بدهد

خبرگزاری میزان- دارنده مدال طلای المپیک لندن گفت: 4 سال پیش حق من خورده شد و اگر در آن زمان به مدال طلا می‌رسیدم، بسیاری از ارگان‌ها و نهادها جوایزی را به من اهدا می‌کردند. سعید محمد‌پور در گفت‌گو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، درباره کسب مدال طلای المپیک لندن که پس از 4 سال به وی تعلق گرفت اظهار داشت: شب گذشته بود که فدراسیون وزنه‌برداری کشورمان از طریق فدراسیون جهانی متوجه شد که 4 وزنه‌برداری که در المپیک لندن بالاتر از من قرار گرفته بودند دوپینگی‌ بوده‌اند و بر همین اساس مدال طلا به من تعلق می‌گیرد.

وی افزود: فکر می‌کنم فدراسیون جهانی وزنه‌برداری مدال طلا را برای فدراسیون وزنه‌برداری کشورمان ارسال خواهد کرد اما نمی‌دانم این اتفاق چه زمانی رخ خواهد داد. اما آنچه مسلم است من توانسته‌ام صاحب مدال طلای المپیک شوم و همین مسئله برای من بسیار خوشحال‌کننده است.

وزنه‌بردار دسته 94 کیلوگرم کشورمان درباره میزان پاداش وزارت ورزش به وی خاطرنشان کرد: 4 سال پیش حق من خورده شد و اگر در آن زمان به مدال طلا می‌رسیدم بسیاری از ارگان‌ها و نهادها جوایزی را به من اهدا می‌کردند اما در حال حاضر این اتفاق شدنی نیست و امیدوارم وزارت ورزش پاداش طلایی‌های المپیک ریو را برای من هم در نظر بگیرند.

انتهای پیام/

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب سیتی 98 پلی