>

تبلیغات

توطئه دشمنان برای جدا کردن مردم ازانقلاب، امام ورهبری شکست خورده است

به گزارش ایرنا، سردار علی استاد حسینی در مراسم پاسداشت عید غدیر خم و هفته دفاع مقدس که عصر پنجشنبه در امامزاده حسن(ع) کرج برگزار شد، خاطرنشان کرد: در این چند سال پس از پیروزی انقلاب هم وقتی دشمنان نتوانستند مردم را از انقلاب و امام جدا کنند، جنگ را تحمیل کردند.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و 8 سال دفاع مقدس، افزود: یکی از برزگترین افتخارات ملت ما در این 38 سال پس از انقلاب اسلامی 8 سال دفاع مقدس است.
فرمانده سپاه البرز ادامه داد: اگر غدیر در عصر پیامبر در شرایطی که 120 هزار نفر در آن حادثه بزرگ تاریخ حضور داشتند به فراموشی سپرده شد و مردم آن عصر قدردان نعمت ولایت نبوده و علی را تنها گذاشتند، ولی مردم ما پس از 1400 سال با دم مسیحایی رهبر کبیر انقلاب غدیر را زنده کردند.
استاد حسینی گفت: انقلاب اسلامی شیعه را از مظلومیت در آورد و زمینه حکومت حضرت مهدی (عج) را فراهم کردند.
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) اضافه کرد: دشمنان پس از حمله به ایران تصور می کردند که پیروز خواهند شد، ولی مردم بسیج شده و با تکیه بر گفتمان امام (ره) در مقابل دشمنان ایستادند.
وی گفت: مردمی که آن روز پای علی نماندند به خدا توکل نداشتند، ولی رزمندگان ما با توکل بر خدا و تبعیت از بنیانگذار انقلاب وارد صحنه نبرد شدند و از اهدای خون خود ترسی نداشته و از انقلاب و نظام دفاع کردند.
سردار استاد حسینی افزود: از میان هر 5 نفر پاسدار یک نفر شهید شد و همه دست به دست هم دادند و پای آرمان های نظام و انقلاب ایستادند، اکنون نیز اگر تابع خط امام نباشیم در شرایط سختی که از سوی دشمنان تحمیل می شود، بازنده خواهیم بود.
فرمانده سپاه گفت: اگرآن روزی که جنگ به ما تحمیل شد از کمترین سلاح و امکانات برخوردار نبودیم، اکنون جزو کشورهای برتر دارای موشک جهان بوده و قدرتمند هستیم.
وی با تاکید بر اینکه ما نیازی به رابطه با آمریکا نداریم و قطع رابطه بزرگترین خدمت به ملت ایران است، گفت: دفاع از مظلومین در مقابل مستکبرین یکی از وظایف اصلی ما است چراکه باید از محرومین حمایت کرده و مخالف ظالمین باشیم.
استادحسینی افزود: تمرکز روی ولایت فقیه و تبعیت از آن وظیفه ما است چراکه بدین وسیله به کشور آسیب نمی رسد.
وی ادامه داد: آن چیزی که جرات دشمن را گرفته توان نظامی و قدرت ما است، امروز ما به عنوان اینکه ولایت مدار هستیم باید گوش به فرمان رهبری باشیم.
1535/6155خبرنگار: حکیمه کشاورز**انتشار دهنده: داریوش غفاری

انتهای پیام /*

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب سیتی 98 پلی