>

تبلیغات

سایت کمپین من دریاچه ارومیه هستم

دریاچه اُرومیه نام دریاچه‌ای در شمال غربی ایران است. طبق تقسیمات کشوری، این دریاچه میان دو استان آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی قرار گرفته است. مساحت این دریاچه در تابستان ۲۰۱۵ در حدود شش هزار کیلومتر مربع بود که در ردیف ۲۵امین دریاچه بزرگ دنیا از نظر مساحت قرار می‌گیرد.

 دریاچهٔ ارومیه، بزرگ‌ترین دریاچهٔ داخلی ایران و دومین دریاچهٔ بزرگ آب‌شور دنیا است که متاسفانه با مشکل خشکی روبرو شده است.

ورود به سایت کمپین من دریاچه ارومیه هستم

رضا کیانیان با انتشار پستی در اینستاگرامش از کاربران ایرانی شبکه اجتماعی اینستاگرام در خواست کرد تا با امضای خود در کمپین من دریاچه ارومیه هستم در نجات جان این دریاچه بکوشند.

سلام بر همگىمن دریاچه ارومیه هستم!من زنده خواهم ماند!من خواهم ماند!با یک میلیون امضا، جهان موظف خواهد شد زندگى را به من باز گرداند!

اگر یک میلیون امضا جمع شود، سازمان ملل موظف است تمام توان خود را براى احیاى دریاچه ارومیه به کار گیرد!همه به آدرس http://yon.ir/t5E2 برویم و امضا کنیم.
همگى توان خود را به کار بگیریم و از دیگران هم بخواهیم تا یک میلیون امضا جمع کنیم ! و خودمان را به خودمان و به جهان ثابت کنیم!ثابت کنیم سرزمین مان و آب و خاک مان را دوست داریم!
اگر دریاچه مان را نجات دهیم. خودمان را نجات داده ایم.  (هشتگ من دریاچه ارومیه هستم!) همسر رضا کیانیان مهمانان خندوانه کمپین من دریاچه ارومیه هستم اینستاگرام رضا کیانیان اینستاگرام خندوانه i am urmia lake

i am urmia lake

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب سیتی 98 پلی