>

تبلیغات

دلیل جدایی "شهاب حسینی" از فیلم کیانوش عیاری / آقای بازیگر در صدر اخبار سال 95

دلیل جدایی به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، نام شهاب حسینی این روزها بیش از هر زمان دیگر در تیتر اخبار رسانه ها قرار گرفته است. از درخشش در سریال شهرزاد و استقبال مخاطبان تا بازی در فیلم فروشنده و دریافت اولین نخل طلای بازیگری برای ایران، شهاب حسینی نگاه همه را به خود معطوف کرده است.

پیش تر اخباری مبنی بر حضور شهاب حسینی در فیلم "کاناپه" کیانوش عیاری و بازی دوباره وی در کنار ترانه علیدوستی شنیده شد اما در آخرین اخبار منتشر شده حضور وی در این پروژه منتفی اعلام شد.

همین عاملی بود تا شایعاتی مبنی بر ایجاد اختلافات بین عیاری و حسینی بر سر زبان ها بیافتد و حتی برخی موضوع قرارداد مالی شهاب حسینی را عامل اصلی این جدایی بدانند.

خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان در گفت و گو با یک منبع موثق جویای این مساله شد و تمامی این شایعات و مشکلات مطرح شده تکذیب شد.

بر اساس این گزارش قرار بود تا فیلمبرداری "کاناپه" اواخر تیر ماه اتفاق بیافتد و آن زمان شهاب حسینی مشغول هیچ پروژه ای نبود. وی تنها برای حضور در شهرزاد 2 قراردادی را امضا کرده بود که فیلمبرداری اش اواخر شهریور ماه کلید می خورد.

با بروز برخی مشکلات در کلید خوردن "کاناپه" و تاخیر دو ماهه در فیلمبرداری قرار است تا ساخت این اثر 10 مهر ماه آغاز شود و همزمانی پروژه شهرزاد 2 با کاناپه عاملی شد تا شهاب حسینی از کیانوش عیاری جدا شود.

بنا بر گفته های این منبع موثق، حسینی پیش از "کاناپه" با شهرزاد قرارداد بسته بود و نسبت به آن اثر تعهد داشت و این جدایی کاملاً منطقی و به دلیل تاخیر در فیلمبرداری کاناپه است و حسینی در این اتفاق هیچ تقصیری ندارد.

حال باید دید پس از جدایی حسینی از "کاناپه" چه کسی جایگزین وی برای بازی در فیلم عیاری خواهد شد.

انتهای پیام/

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب سیتی 98 پلی