>

تبلیغات

ستاد اجرایی فرمان امام(ره) 21 هزار شغل جدید در خوزستان ایجاد می کند

به گزارش ایرنا محمد مخبر دزفولی چهارشنبه در فرودگاه بین المللی جمی آبادان در جمع خبرنگاران افزود:بر اساس برنامه پیش بینی شده، شغل های جدید در بخش های عمرانی و زیربنایی خوزستان ایجاد می شود.
وی اضافه کرد: خوزستان 23 هزار شهید در دوران دفاع مقدس به آرمان های انقلاب تقدیم کرده است و این ستاد نیز بر اساس وظایف و مسئولیت های خود، ایجاد این تعداد شغل را در دستور کار دارد.
مخبر در ادامه سخنانش با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سال های دفاع مقدس به ویژه شهدای خوزستان، هدف از سفر خود را بهره برداری از چند طرح عمرانی، مدرسه سازی و زیربنایی و اقتصادی در شهرستان های آبادان و خرمشهر اعلام کرد.
رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) اظهارکرد: حجم و تعداد برنامه های در دست اجرای این ستاد در خوزستان بالاست که این طرح های به مرور زمان بهره برداری می شود.
به گزارش ایرنا قرار است یک هزار و 870 واحد مسکن مقاوم سازی شده ویژه محرومان با مشارکت سازمان منطقه آزاد اروند، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، چهارشنبه در روستاهای آبادان و خرمشهر به بهره برداری برسد.
این واحدهای مسکونی با حضور رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، علیرضا تابش رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان و عارف نوروزی مدیرعامل بنیاد برکت به بهره برداری می رسد.
پروژه های بهسازی روستایی از محل اعتبارات تفاهم نامه منعقد شده بین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و سازمان منطقه آزاد اروند اجرایی شده است.
براساس تفاهم نامه سال 1394 ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، سازمان منطقه آزاد اروند و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ساخت چهار هزار واحد مسکن محرومان در روستاهای جنگ زده و تخریب شده از زمان جنگ تحمیلی در شهرستان های آبادان و خرمشهر، در دستور کار قرار گرفت که یک هزار و 870 واحد آن چهارشنبه به بهره برداری خواهد رسید.
در این آیین 960 واحد مسکونی در روستاهای آبادان و 910 واحد در روستاهای خرمشهر مورد بهره برداری می شود.
3015/6125/ 6037
خبرنگار: عدنان جواهری ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

انتهای پیام /*

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب سیتی 98 پلی