>

تبلیغات

۲۰ جوان بحرینی توسط آل خلیفه ربوده شدند

شهر ستره شاهد شدیدترین موج حمله به شهروندان و بازداشت آنها توسط آل خلیفه بوده و نیروهای آل خلیفه با مشارکت کماندوهای ویژه و استفاده از بالگرد به ایجاد رعب و وحشت در میان مردم پرداختند.

به گزارش «شيعه نيوز»، به تازگی 20 جوان بحرینی در شهر الستره بحرین توسط نیروهای امنیتی آل خلیفه به صورت غیر قانونی بازداشت شده اند و اکنون خانواده های آنها پس از چند روز از ربوده شدن آنها هنوز اطلاعی از سرنوشت آنها ندارند به ویژه اینکه مرکز تحقیقات جنایی بحرین نیز سابقه بدی در شکنجه و آزار و اذیت شهروندان دارد و همین موجب نگرانی خانواده های این جوانان بحرینی شده است.

شهر ستره در صبحگاه روز دوشنبه شاهد شدیدترین موج حمله به شهروندان و بازداشت آنها توسط آل خلیفه بود که حمله به منازل مردم و ترساندن شهروندان این منطقه چند ساعت طول کشید و نیروهای آل خلیفه با مشارکت کماندوهای ویژه و استفاده از بالگرد به ایجاد رعب و وحشت در میان مردم پرداختند.

ناظران حقوق بشر نیز ابراز نگرانی کرده اند که احتمال دارد آل خلیفه بخواهد این جوانان را وارد یک بازی ساختگی امنیتی جدید بکند و در این زمینه با استفاده از زور و شکنجه از آنها اعتراف بگیرد؛ چراکه نظام بحرین معمولا هرگاه در برابر انقلاب مردم احساس ضعف کند به چنین نمایش هایی پناه می برد تا علیه مردم جنگ روانی به راه بیندازد.

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب سیتی 98 پلی